András és Zsolt atya üzenete a taksonyi lakosokhoz

Kedves Taksonyiak!

Püspöki karunk, a nyilvános szentmise bemutatását szünetelteti. Mi folyamatosan imádkozunk szentmisét, a taksonyiakat lélekben, erre egy harangjáték fogja meghívni.

Idősebb testvérek, rádión, tévén keresztül tudnak közösségben imádkozni. Akiknek van internetes elérhetősége, azok vasárnaponként 10:30-kor András atya, 18:00-kor Zsolt atya szentmise imádságába tudnak élőben bekapcsolódni. A közvetítések a Dunaharaszti Szent István templomból lesznek, mert a KiSDuNa Tv szerkesztősége segíti a megvalósulást. A szentmise elérhető a youtube.com oldalon (Keresőbe írni: Dunaharaszti Római Katolikus Egyházközségek), illetve a Taksonyi Római Katolikus Egyházközség nevű facebook oldalon.

Betegekhez, haldoklókhoz bármikor elmegyünk, bármiben segíthetünk hívjanak!

Imádsággal, szeretettel: András és Zsolt atya