Köszönjük mindenkinek, aki ellátogatott szombaton a Szent Anna térre az első Taksonyi Egészségnapra, és tett egy fontos lépést a saját egészségéért. Bízunk benne, hogy mindenki megtalálta azt a szűrővizsgálatot, tanácsadást, esetleg előadást, amely segítségére volt ebben. A nap nagyszerű hangulatban telt, és reméljük, hogy jövőre még többen látogatnak majd ki a rendezvényünkre!
Külön hálásak vagyunk a szűrővizsgálatokat végző szakembereknek a lelkiismeretes munkájukért, reményeink szerint sokukkal jövőre is lesz alkalmunk találkozni!
📸 Addig is tekintsék meg a rendezvény legszebb pillanatait fotókon és ha ott voltak velünk szombaton, írják meg nekünk kommentben, hogy melyik program tetszett a legjobban, vagy mely szűréseken vettek részt!
Találkozunk jövőre! ![]()


































