Május 31-én vasárnap délután ismét a gyerekeké volt a főszerep Taksonyban! A Gyermeknapon a színpad és a rendezvényterület egész nap megtelt nevetéssel, izgalommal és vidám pillanatokkal.
A legkisebbektől a legnagyobbakig mindenki talált magának élményt: fantasztikus műsorok, látványos fellépések, játékok, kézműves foglalkozások, ugrálóvárak és számtalan szórakoztató program várta a családokat.
Különleges élményt jelentett a Brandnyúl koncertje, ahol a gyerekek együtt énekeltek, táncoltak és önfeledten szórakoztak. Nagy sikert arattak a helyi csoportok fellépései is, akik ismét megmutatták tehetségüket és lelkesedésüket a színpadon.
Öröm volt látni, hogy a rendezvényen generációk találkoztak: szülők, nagyszülők és gyermekek együtt töltöttek el egy felhőtlen délutánt, erősítve közösségünk összetartozását.
Köszönjük minden fellépőnek, segítőnek, támogatónak és önkéntesnek a munkáját, akik hozzájárultak ahhoz, hogy ez a nap valóban a gyermekek ünnepe lehessen!
Köszönjük a családoknak is, hogy ilyen sokan velünk ünnepeltek!
A rendezvény hangulatát talán semmi sem adja vissza jobban, mint az alábbi képek – hiszen a mosolyok, a csillogó gyermekszemek és a közösen megélt pillanatok mindennél többet mesélnek.
Találkozzunk jövőre is ugyanilyen sok mosollyal, jókedvvel és közös élményekkel! ❤️







































